know us better …

کوتاه در مورد ما

امروزه با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی در جهان سازمان های پیشرو بیش از هر زمان دیگری نیازمند بهره گیری از علم و تجربه به روز دنیا می باشند.

استفاده از تجربیات و دانش سازمان های بین المللی می تواند یکی از راه های بهره مند شدن از این پیشرفت روز افزون باشد، آکادمی آرین توف پاسارگاد با سابقه ای نزدیک به دو دهه فعالیت، این آمادگی را دارد که با بهره مندی از شبکه گسترده همکاران خود در سراسر جهان این نیاز را برطرف نماید.

Why ARIAN TUV PASARGAD Academy…

چرا آکادمی آرین توف پاسارگاد

همکاری با اساتید به نام و خبره در زمینه های گوناگون، این امکان را برای ما فراهم نموده است که بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

تنوع دوره های آموزشی و همچنین صدور گواهینامه های معتبر و قابل ردیابی، از مزایای استفاده از خدمات آکادمی آرین توف پاسارگاد می باشد.

ایجاد بستر مناسب جهت ارائه آموزش های غیرحضوری یکی دیگر از خدماتی است که شرکت آکادمی آرین توف پاسارگاد با توجه به پیشرو بودن در امر آموزش ارائه می نماید.

شایان ذکر است گواهینامه های صادر شده برای این دوره های آموزشی، ارزش و اعتباری برابر با دوره های آموزشی حضوری دارد.

آکادمی آرین توف پاسارگاد

خدمات قابل ارائه

ارائه خدمات بین المللی

آکادمی آرین توف پاسارگاد به عنوان یکی از اعضای MTIC Group و با استفاده از تائیدیه های بین المللی، خدمات آموزشی خود را به صورت بین امللی ارائه می نماید.

دوره های آموزشی تخصصی

ارائه دوره های آموزشی تخصصی بر اساس سرفصل های روز و مبتنی بر متدها و استانداردهای بین المللی به صورت حضوری عمومی یا دورن سازمانی و یا بر بستر خدمات الکترونیک و به صورت غیر حضوری

امکان ثبت نام و پرداخت امن

ارائه خدمات سریع الکترونیک جهت ثبت نام در دوره های آموزشی و ایجاد بستر امن پرداخت به صورت بر خط (online)

ارائه آموزشی در محل شما

آکادمی آموزشی آرین توف پاسارگاد، امکان طراحی و برگزاری دوره های آموزشی را در محل متقاضیان و بر اساس نیازمندی های ایشان را دارد و این امر را با کمترین هزینه های ممکن صورت می دهد.

روش های متنوع پرداخت

روش های متنوع و ایمن پرداخت جهت سهولت ثبت نام در دوره های آموزشی شامل پرداخت به صورت آنلاین و یا امکان واریز وجه و ارسال رسید پرداخت

بازپرداخت وجه در کوتاه ترین زمان

امکان بازپرداخت وجه پرداختی توسط شما در صورت انصراف از حضور در دوره آموزشی در کوتاه ترین زمان ممکن

پشتیبانی شبانه روزی

امکان پشتیبانی شبانه روزی جهت سهولت در فعالیت های ثبت نام شما از طربق تماس مستفیم با واتساپ و ارتباط با کارشناسان پشتیبانی شرکت آرین توف پاسارگاد

دوره های آموزشی متنوع و تجربه ای متفاوت

برگزاری دوره های آموزشی متنوع بر اساس نیاز شما و بر مبنای سرفصل های بین المللی و ایجاد تجربه ای متفاوت از حضور در دوره های آموزشی جهت یادگیری بیشتر

15

سال تجربه ارائه خدمات آموزشی

50

اساتید با تجربه و توانا در زمینه آموزش

5000

مشتریان (سازمان ها و افراد) دریافت کننده خدمات آموزشی

80

سرفصل ودوره های آموزشی در زمینه های متنوع

15000

دوره های آموزشی برگزار شده در سطح کشور

WhatsApp chat